noscript

Wypożyczalnia samochodów LookTrans – pomożemy Ci dobrać optymalny samochód do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Pomożemy w każdej sytuacji.


Wynajem aut

Oferta wypożyczalni samochodów dostawczych i osobowych

W wypożyczalni samochodów w Koszalinie pomożemy Ci dobrać optymalny samochód do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy nowoczesne modele z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, klimatyzacją i wieloma udogodnieniami. Dysponujemy pojazdami osobowymi miejskimi, typu suv, limuzyna czy kombi, dzięki czemu z pewnością znajdziesz auto dla siebie. Dodatkowo jesteśmy również wypożyczalnią samochodów dostawczych, dzięki którym przewieziesz większy ładunek, jak również oferujemy usługę najmu auta z kierowcą. Możesz polegać na jakości i bezpieczeństwie naszych pojazdów. KAŻDY samochód do wynajęcia, bez względu na to, czy wyjeżdża na 1 dzień czy na rok przechodzi pełny przegląd w serwisie i posiada zawsze aktualne badania i ubezpieczenie w cenie.

Wynajem aut – to proste i wygodne!

Do zalet współpracy z naszą wypożyczalnią samochodów należy zaliczyć dostępność siedem dni w tygodniu przez całą dobę, minimalizację formalności oraz szybkość realizacji usługi. Aby wynająć auto, wystarczy okazać dowód osobisty lub paszport oraz prawo jazdy, a także wpłacić zabezpieczenie.

ZABEZPIECZENIE:

Jako zabezpieczenie, przed wypożyczeniem każdego samochodu pobieramy kaucję, która jest zwracana przy odbiorze auta. W przypadku samochodów osobowych jest to 600zł, dla samochodów dostawczych – 1000zł.

auta looktrans

A JEŚLI COŚ SIĘ PRZYDARZY NA DRODZE:

W sytuacji, gdy samochód będzie uczestniczył w kolizji drogowej, wypadku lub zostanie uszkodzony w innych okolicznościach podczas użytkowania auta na warunkach umowy najmu, należy postępować wg standardowej procedury – zadbać o szczegółową identyfikację wszystkich uczestników kolizji, jeśli będzie wymagana obecność policji po zdarzeniu – uzyskać raport policyjny oraz niezwłocznie poinformować o uszkodzeniu auta Wypożyczalnię samochodów LookTrans.

OPŁATA ZA WYNAJEM:

Opłata za cały okres wynajmu pobierana jest z góry.
Przyjmujemy płatności kartą.

karty2

 

KAŻDE wypożyczone przez nas auto, bez względu na to, czy wyjeżdża na 1 dzień czy na rok:

  • przechodzi pełny przegląd w serwisie,
  • posiada zawsze aktualne badania i ubezpieczenie w cenie.

 

CHARAKTERYZUJE NAS:

  • minimum formalności,
  • dostępność samochodów w systemie 24/7 w siedzibie wypożyczalni,
  • możliwość  ponadstandardowego dostosowania auta do aktualnych potrzeb przewozowych naszych klientów (hak holowniczy, stelaże, relingi, box na dach, foteliki dla dzieci, CB radio, nawigacja).

 

Dane techniczne naszych samochodów: kliknij tutaj.

 

 

Tylko u nas masz pewność podróży sprawnym, czystym i zadbanym pojazdem, którym dotrzesz do celu i wrócisz bez przeszkód.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress