O NAS - LOOKTRANS KOSZALIN

LookTrans to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje wynajem aut osobowych i dostawczych. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie. Zasięg działania wypożyczalni  obejmuje województwo zachodniopomorskie, jak również teren całej Polski. Proponujemy Państwu transport samochodowy – wykonujemy kursy w różne zakątki Europy. To, co nas wyróżnia, to zaangażowanie, profesjonalne podejście do zleconych zadań i pozytywne nastawienie.

 

Samochody do wynajęcia i nie tylko

Samochód do wynajęcia okazuje się niezbędny w rozmaitych sytuacjach – wystarczy wspomnieć nagłą awarię własnego auta, niespodziewany wyjazd czy pobyt na wakacjach. Dlatego w Koszalinie postanowiliśmy wyjść naprzeciw różnym potrzebom firm oraz klientów indywidualnych, stwarzając kompleksową i wszechstronną ofertę usługową. Proponujemy wiele modeli i marek aut o komfortowym wyposażeniu, możliwość dostosowania udogodnień do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. U nas znajdziecie samochody sprawdzające się podczas jazdy miejskiej, a także te idealne na długie trasy.

Stawiamy na rozwój i bezpieczeństwo, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę samochodów do wynajęcia o nowe modele oraz wykonujemy regularne przeglądy i utrzymujemy naszą flotę w idealnym stanie.  U nas wypożyczysz komfortowy samochód osobowy również na warunkach auta zastępczego z OC sprawcy.

Zapewnimy Państwu pomoc także, jeśli potrzebujecie przewiezienia większych przedmiotów, towarów czy wysyłki. Wynajmujemy samochody dostawcze 3,5t i zapewniamy usługi transportowe. Każdy transportowany przez nas ładunek jest zabezpieczony zgodnie z europejskimi normami, a dodatkowo nad Państwa mieniem czuwają nasi doświadczeni pracownicy. Wypożyczalnia samochodów LookTrans pomaga także w organizacji przeprowadzek na terenie Europy