POMOC DROGOWA I AUTOLAWETY

Całodobowy telefon 880 111 005

Pomoc drogowa i holowanie

Nasza firma proponuje nie tylko samochody do wynajęcia. Wiemy, że każdemu kierowcy mogą się zdarzyć:wypożyczalnia aut

  • wypadki
  • awarie
  • usterki
  • nieoczekiwane stłuczki

Takich kryzysowych sytuacji nikt nie jest w stanie przewidzieć, a nawet najlepszy kierowca może potrzebować pomocy drogowej.

Dbając o komfort i cenny czas Klienta, podejmujemy się sprawnego autoholowania na terenie Koszalina, Słupska, Kołobrzegu i okolic. W przypadku uszkodzenia samochodu w wypadku, którego uczestnikiem był Klient oraz podczas stłuczki odholujemy pojazd do najbliższego warsztatu naprawczego lub w miejsce wskazane przez Zleceniodawcę. Dzięki nowoczesnej i specjalistycznej lawecie holowanie odbywa się sprawnie, szybko i bez utrudnień dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Na miejsce zdarzenia nasza pomoc drogowa przybywa błyskawicznie, gwarantując kompleksowe usługi oraz profesjonalne pozbycie się awarii lub innego problemu, nie tylko natury technicznej.
Nasza autolaweta posiada niezbędne atesty, dzięki czemu Państwa pojazd jest całkowicie bezpieczny od momentu załadowania, przez transport, i na wyładowaniu w punkcie docelowym skończywszy.
Firma LookTrans świadczy kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej w kryzysowych sytuacjach, jakie spotykają kierowców nie tylko na polskich drogach.
Zapewniamy pomoc w różnych sytuacjach, które mogą wydarzyć się w trasie:

  • przeprowadzimy drobne i bieżące naprawy na miejscu zdarzenia,
  • dostarczymy paliwo, kiedy bak będzie pusty
  • pomożemy kierowcom, którzy przez nieuwagę zatrzasnęli kluczyki w samochodzie.

Pomoc drogowa i holowanie wykonywane przez naszą firmę pomogły już wielu kierowcom wyjść z opresji. W razie kłopotów wymagający naszej pomocy, wystarczy zadzwonić!

całodobowy telefon: 880 111 005

Dodatkowo, jeśli Państwa samochód po wypadku nie będzie się nadawał do użytkowania, mogą Państwo skorzystać z naszej usługi wynajmu auta.

Tak pomagaliśmy naszym Klientom

pomoc drogowapomoc drogowapomoc drogowapomoc drogowapomoc drogowapomoc drogowapomoc drogowapomoc drogowapomoc drogowapomoc drogowa

pomoc drogowa

pomoc drogowapomoc drogowapomoc drogowapomoc drogowa

pomoc drogowa