WYNAJEM AUT OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

Oferta wypożyczalni samochodów dostawczych i osobowych

auta looktrans

wypożyczalni samochodów w Koszalinie pomożemy Ci dobrać optymalny samochód do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy nowoczesne modele z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, klimatyzacją i wieloma udogodnieniami. Dysponujemy pojazdami osobowymi miejskimi, typu suv, limuzyna czy kombi, dzięki czemu z pewnością znajdziesz auto dla siebie. Dodatkowo jesteśmy również wypożyczalnią samochodów dostawczych, dzięki którym przewieziesz większy ładunek, jak również oferujemy usługę najmu auta z kierowcą. Możesz polegać na jakości i bezpieczeństwie naszych pojazdów. KAŻDY samochód do wynajęcia, bez względu na to, czy wyjeżdża na 1 dzień czy na rok przechodzi pełny przegląd w serwisie i posiada zawsze aktualne badania i ubezpieczenie w cenie.

 

Wynajem aut – to proste i wygodne!

Do zalet współpracy z naszą wypożyczalnią samochodów należy zaliczyć dostępność siedem dni w tygodniu przez całą dobę, minimalizację formalności oraz szybkość realizacji usługi. Aby wynająć auto, wystarczy okazać dowód osobisty lub paszport oraz prawo jazdy, a także wpłacić zabezpieczenie.

ZABEZPIECZENIE:

Jako zabezpieczenie, przed wypożyczeniem każdego samochodu pobieramy kaucję, która jest zwracana przy odbiorze auta. W przypadku samochodów osobowych jest to 600zł, dla samochodów dostawczych – 1000zł.

 

A JEŚLI COŚ SIĘ PRZYDARZY NA DRODZE:

W sytuacji, gdy samochód będzie uczestniczył w kolizji drogowej, wypadku lub zostanie uszkodzony w innych okolicznościach podczas użytkowania auta na warunkach umowy najmu, należy postępować wg standardowej procedury – zadbać o szczegółową identyfikację wszystkich uczestników kolizji, jeśli będzie wymagana obecność policji po zdarzeniu – uzyskać raport policyjny oraz niezwłocznie poinformować o uszkodzeniu auta Wypożyczalnię samochodów LookTrans.

OPŁATA ZA WYNAJEM:

Opłata za cały okres wynajmu pobierana jest z góry.
Przyjmujemy płatności kartą.